Herdenking 19 april 2019 Kamp Amersfoort online beschikbaar
Sinds vandaag staat op onze website ook de 19 april herdenking van Kamp Amersfoort online met de reportages over de sprekers en enkele beelden van achter de schermen.
Willemien Meershoek en Remco Reiding besloten eind 2018 dat de jaarlijkse herdenking op 19 april maar eens gemoderniseerd moest worden. Geïnspireerd op de herdenking die we eerder in Loenen hadden geproduceerd, kwamen er vanaf dat moment 2 videoschermen, werd de herdenking niet langer in een tent gehouden en kwam er een strak draaiboek met een verrassende opbouw waarbij 4 generaties aan het woord kwamen.
De herdenking kreeg ook voor het eerste en thema mee: represaille razzia’s en gijzelaars. De verhalen waren indrukwekkend en de ceremonie verliep erg mooi. ‘De mooiste herdenking ooit’ was de reactie van oud-gevangenen en aanwezigen. Wij zijn er erg trots op! Op de thema pagina Kamp Amersfoort zie je alles van deze indrukwekkende ceremonie.
Bekijk de videoregistratie van onze herdenking op 19 april 2019 bij Kamp Amersfoort!
Wie geven wij (nog meer) een gezicht?
Klik op het thema van jouw keuze
Geef een reactie